Na ślub – biały dywan

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Do tego dnia wykonujemy się przez długi okres czasu, zauważając właściwie każdy element. Oprawa ślubu jest  niezwykle na prawdę istotna, ponieważ umożliwia na pozyskanie wyjątkowej, uroczystej atmosfery.

Młode Pary przywiązują dużą wagę nie tylko do własnego wyglądu, niemniej jednak też do wyglądu otoczenia. Ogromne znaczenie ma klimat, jaki uda się dostać w kościele. W ogromnej liczbie przypadków wybieramy kościół parafii jednego z przyszłych małżonków, ale Narzeczeni nierzadko decydują się na wyszukanie klimatycznego, małego kościółka w malowniczej miejscowości, albo okazałej, bogato zdobionej bazyliki. Niezależnie od rodzaju wybranej świątyni, należy ją co więcej udekorować. Poza dekoracji w formie kwiatów, warto zadbać o biały dywan ślubny, który nada dostojności chwili przemarszu Narzeczonych do ołtarza.

Dywan na ślub ma nie tylko miłe dla oka znaczenie, pełni również dodatkową funkcję ochronną dla białej sukni Pani Młodej. Kościoły mają zwykle kamienną posadzkę, po której dzień w dzień przechodzi wielu ludzi. Ułożenie dywanu na drodze, którą w kościele pokonuje Młoda Pani, umożliwi uniknąć zabrudzeń w dolnych partiach sukni oraz na trenie.

Biały dywan z kolei to perfekcyjne rozwiązanie na ślub w plenerze. Pomoże podkreślić uroczysty charakter wydarzenia , a ponadto pięknie będzie współgrał z wizerunkiem Młodej Pary. Będzie też świetnym rekwizytem, który rozjaśni wizualnie zbyt ciemny kościół.

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego warto zadbać dosłownie o najdrobniejsze detale. W przyszłości ma możliwość nie będziemy o Wam pamiętać, ale oprawa wizualna posiada również niebagatelne znaczenie dla obrazów, utrwalonych na ślubnej zdjęć, czy filmie z uroczystości.