Gazetka PDF

Z plików PDF można w bardzo intuicyjny sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w znaczącej liczbie przypadków stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty lub oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Powinno się do tego zakupić jedynie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy posiadać wówczas złudzenie, jakbyśmy mieli zwykłą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego rodzaju forma prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednakże na tyle atrakcyjna, że ludzie chętnie decydują się na to, aby ją stosować w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować także inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów i tak dalej (zobacz także: flipbook wordpress). PDF to flipbook jest rozstrzygnięciem dość prosty w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, jednakże taki moduł znacznie ułatwia pracę i sprawia, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w obecnych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to używa, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdej sytuacji cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania częstokroć z tego korzystają.

Więcej informacji: pdf to flipbook.